HABERLER VE ETKİNLİKLER
2023-2024 Akademik Yılı Erasmus+ KA-131 Programı Öğrenci Hareketlilikleri Ön Başvuru Listeleri 16.01.2023

Değerli Öğrencilerimiz,

2023-2024 Akademik Yılı Erasmus+ KA-131 (AB Ülkeleri) Öğrenci Hareketliliği Öğrenim ve Staj faaliyeti için başvuran adayların listeleri ekte yer almaktadır.

Notlar:

-         Başvuru durumu "Online Kayıtlı" olan öğrenciler ön başvurularını tamamlamadıkları için listede yer almamaktadır.

-        04 Mart 2023 tarihinde yapılacak olan Erasmus+ Yabancı Dil Sınavı ile ilgili detaylı liste ilerleyen günlerde (AGNO'lar tarafımızca OBS'den çekildikten sonra) Erasmus+ Programı web sayfasında ilan edilecektir.

-        Aşağıda ki listelerde adı yer alan öğrencilerin bundan sonraki süreçleri Süreç Takviminden takip etmeleri gerekmektedir. Kişisel bilgilendirme yapılmayacaktır.

-        Aşağıda yer alan listeler ön başvurusunu tamamlayan (başvuru statüsü İŞLEMDE olan) öğrencilerin listesidir. Listeler hazırlanırken yüklenen Dil Belgeleri, Staj Davet Yazıları ve Dezavantaj Durum Belgeleri henüz kontrol edilmemiştir. Listelerimiz Süreç Takvimimizde belirtilen aşamalarla devam edecektir. Bu listede yer almış olmak, Erasmus+ Programına hak kazanıldığını anlamına gelmemektedir.

Bazı üst bölüm ve bölüm bilgilerinde öğrenci üniversite yerleştirme listesi öncesinde güncelleme yapılabilir.

NOT: Aşağıda yer alan listelerde yer alıp Ulusal Ajans Portalına başvuru yapmamış olan öğrencilerimiz bir sonraki listede listeden çıkarılacaktır.

 

Ekler:

Öğrenim Hareketliliği Başvuru Listesi

Staj Hareketliliği Başvuru Listesi

Süreç Takvimi

 

Başarılı bir akademik yıl geçirmeniz dileğiyle.

Erasmus+ Programı Birimi