2019-2020 Akademik Yılı KA-103 (Avrupa Birliği Ülkeleri) Personel Hareketliliği Nihai Yerleştirme Sonuçları

 

Değerli Akademik ve İdari Personelimiz,

 

Covid-19 Pandemisi sebebiyle bu seçim dönemine ait hareketlilikler proje döneminin bitmesi sebebiyle gerçekleştirilemeyecektir. Yeni başvuru döneminde, puan kesinti uygulanmadan yeniden başvuru yapabilirsiniz.

 

KA-103(Avrupa Birliği Ülkeleri) kapsamında 2019-2020 akademik yılına ait nihai yerleştirme listeleri yayınlanmıştır. Listelere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Akademik Personel Ders Verme Hareketliliği Yerleştirme Listesi

 

Akademik Personel Eğitim Alma Hareketliliği Yerleştirme Listesi

 

İdari Personel Eğitim Alma Hareketliliği Yerleştirme Listesi

 

Bilgilerinize sunarız,

 

ÖNEMLİ HUSUSLAR

 

*Ders verme hareketliliğine hak kazanan personelimiz bölümlerinin anlaşmalı olduğu üniversitelere değişim için gidebilirler.

*Eğitim alma hareketliliğine hak kazanan personelimiz ise bölüm gözetmeksizin anlaşmalı olduğumuz tüm üniversitelere değişim gerçekleştirebilirler. 

 

*Yerleşen tüm personellerimiz için hareketlilik haklarından feragat etme son tarihi 27 Mart 2020'dir. Bu tarihe kadar yerleşmiş olduğu kuruma gitme hakkından vazgeçen personelimizin erasmus-hibe@yildiz.edu.tr adresine e-posta atmaları gerekmektedir.

*Yerleşen tüm personelimizin hareketliliklerini gerçekleştirebilmeleri için yerleştikleri kurumdan "Kabul Mektubu (Letter of Acceptance)" almaları gerekmektedir. 

*Kabul mektubu almak, yalnızca hareketliliğe hak kazanan personelin sorumluluğundadır. Bu sebepten Erasmus+ Program Ofisi her personelin kabul mektubu alacağının garantisini vermez.

*Kabul mektubu son teslim tarihi 30 Nisan 2020'dir.

*Hareketlilik için gereken formlar ve evraklar için tıklayınız.

*Diğer tüm sorularınız için erasmus-hibe@yildiz.edu.tr adresine e-posta atabilirsiniz.

 

 

 

 

YTU Erasmus+ Program Birimi