MANŞETLER
Erasmus Uygulaması ve Avrupa Öğrenci Kartı Girişimi

 

Erasmus+ Uygulaması
 
Erasmus+ Programı'nın 2017'de kutlanan 30. yılının şerefine Avrupa Komisyonu ve Avrupa Üniversiteler Birliği, Erasmus+ katılımcılarını programın her adımında yönlendirecek bir mobil uygulama geliştirdi. Erasmus+ ile yurt dışına çıkma fırsatları hakkında bilgi edinmek ve deneyiminizi kolaylaştırmak için geliştirilmiş özellikleri görmek için uygulamaya göz atın.
 
 
 
Bu videoyu izleyerek Erasmus + uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinin.
 
Erasmus + mobil uygulamasını indirin: Google Play Store ve iTunes App Store
 
Ayrıntılı bilgi için web sayfalarını ziyaret edin: https://erasmusapp.eu/index.html ve https://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/news/launch-erasmus-mobile-app_en
 
 
 
 
 
Avrupa Öğrenci Kartı Girişimi
 
Avrupa Öğrenci Kartı Girişimi, eğitim için yurtdışına giden her öğrencinin, Avrupa'daki yüksek öğretim kurumlarında kolay ve güvenli bir şekilde elektronik olarak tanınmasını ve kayıt işlemini tamamlamasını sağlayacak, yerinde kayıt prosedürlerini ve kağıt işlerini tamamlama ihtiyacını ortadan kaldıracaktır.
 
Avrupa Öğrenci Kartı Girişimi, öğrencilerin hareketlilikleriyle ilgili tüm idari adımları faaliyet öncesinde, sırasında ve sonrasında yönetebilmeleri için Erasmus + Mobil Uygulaması aracılığıyla çevrimiçi tek noktadan bir tamamlamalarını sağlayacaktır. Girişim, öğrencilerin yurt dışında yüksek kaliteli bir hareketlilik deneyimi yaşamak için ihtiyaç duydukları tüm bilgileri bulmalarını sağlayacaktır.
 
 
 
Daha fazla bilgi edinmek için bu videoyu izleyin.
 
Ayrıntılar ve gelişmeler için web sayfalarını inceleyin: https://ec.europa.eu/education/education-in-the-eu/european-student-card-initiative_en ve https://europeanstudentcard.eu