HABERLER VE ETKİNLİKLER
2019-2020 Akademik Yılı Erasmus+ KA-103(AB Ülkeleri) Öğrenci Hareketliliği Başvuru Listeleri İlanı Hk.(23.11.2018)

Değerli Öğrencilerimiz,

 

2019/2020 Akademik Yılı Erasmus+ KA-103(AB Ülkeleri) Öğrenci Hareketliliği Öğrenim ve Staj faaliyeti için başvuran adayların listeleri ekte yer almaktadır. Tüm başvuru sahiplerinin listeden isimlerini kontrol etmeleri ve itirazları olması halinde, 24-26 Kasım 2018 tarihleri arasında aşağıdaki İtiraz Formunu doldurarak erasmus@yildiz.edu.tr  adresine e-posta göndermeleri gerekmektedir.  

 

 

Notlar:

·         Başvuru durumu "Online Kayıtlı" olan öğrencilerin itirazları, başvurularını zamanında tamamlamadıkları için dikkate alınmayacaktır. 

 

-        16.12.2018 tarihinde yapılacak olan Erasmus+ Yabancı Dil Sınavı ile ilgili detaylı liste 11.12.2018 tarihinde Erasmus+ Programı resmi web sayfasında (www.eu.yildiz.edu.tr ) ilan edilmesi planlanmaktadır.

 

·         Listede adı yer alan öğrencilerin bundan sonraki süreçleri Süreç Takviminden takip etmeleri gerekmektedir. Kişisel bilgilendirme yapılmayacaktır.

Süreç Takvimi 26.11.2018 pazartesi günü güncel haliyle birimimiz web sayfasında(www.eu.yildiz.edu.tr)  ilan edilecektir.

 

-        Nihai puanlar hesaplandıktan sonra, öğrenim faaliyeti için otomasyon sistemi üzerinden tercihler doğrultusunda, staj faaliyeti için ise getirilen kabul mektupları üzerinden yerleştirmeler yapılacaktır. Öğrenim faaliyeti için daha doğru tercih yapabilmek ve staj faaliyeti için doğru şartlarda staj yeri bulabilmek için, nihai puanlar açıklanana kadar öğrenim faaliyetine başvuran öğrencilerin bölümlerine ait İkili Anlaşmaları incelemeleri, staj faaliyetine başvuran adayların ise staj yeri bulmak için gereken araştırmaları yapması önemle tavsiye edilmektedir.

 

 

Başarılı bir akademik yıl geçirmeniz dileğiyle.

 

Erasmus+ Programı Birimi

 

 

Ekler:

Öğrenim Hareketliliği Başvuru Listesi

Staj Hareketliliği Başvuru Listesi

İtiraz Formu

Süreç Takvimi

Staj Kabul Mektubu Açıklamalar